Спортивне життя факультету

«О спорт, ти -цілий світ!» - в наші дні цей мудрий вислів не тільки не втратив своєї важливості, швидше навпаки, придбав ще глибший сенс.

В останній час  малорухливий спосіб життя став справжньою бідою - відсутність фізичної активності веде до зниження імунітету та виникнення цілого ряду захворювань, у тому числі хронічних. Гіподинамия впливає також і на психічне стан людини - від недостатності фізичних навантажень виникає депресія, безсоння, зоряність і беззахисність навколишнього світу.Саме тому розвиток фізичної культури і спорту - запорука здоров'я населення країни. Особливо це стосується популяризації спорту і здорового способу життя серед молоді!

Наш факультет підтримує здоровий,спортивний спосіб життя,і наші студенти-наша гордість в цьому.

Серед учнів  є призери та учасники обласних та всеукраїнських змагань з  міні-футболу, арм-реслінгу, кросу, волейболу, шахів та інших видів спорту.

  

Щорічно проводяться змагання за  кубок першості академії по футболу та волейболу. Під час якого студенти усіх курсів мають змогу позмагатися між собою за головний приз-звання переможця.


Крім навчального процесу студенти є постійними учасниками культурно-масового життя навчального закладу. Завдяки своїм талантам та творчим здібностям активісти спортивного і культурного життя факультету вносять значний внесок у розвиток спорту і культурно-мистецької діяльності міста Черкаси.

Також,наші студенти-спортсмени щорічно представляють наш факультет на міських спортакіадах,де показують високі результати.

Окрім цього,щорічно проводяться змагання серед студентів факультету з боулінгу.Найкращі-нагороджуються грамотами та цінними призами від боулінг-клубів.