Спортивні змагання

13 вересня 2013 року,за участю студентів Черкаського факультету НУ "ОЮА" ,було проведене спортивне свято, присвячене Дню фізичної культури та спорту. Мета заходу полягала у популяризації здорового способу  життя серед студентської  молоді, та виявлення найкращих спортсменів ЧФ  НУ "ОЮА". Участь у заході взяли студенти 1-го курсу денної і вечірньої форм навчання, та студенти 3-го курсу вечірньої форми навчання. Змагання відбулися у формі естафет.

Учасники наполегливо йшли до перемоги. Результати змагань визначались за найменшою сумою отриманих балів в усіх естафетах. Найкращими виявились студенти команди «Бемс» 1 курсу, в складі: Бодяковський Ігорь (капітан команди), Сергій Чечель, Константин Гаврилюк, Євгеній Черненко, Олександр Михайлович, Ілля Черемисин, Виталій Мельник.

Друге місце посіла команда «NonStop», а третє «Охотники за удачей». Найактивнішою командою вболівальників виявилася група підтримки команди «Бемс». Також свої спортивні здібності показали у виступі з гирями викладачі к.ю.н. Галицький І.В., та к.ю.н. Джолос С.В. Декан факультету проф. Богданов В.С. нагородив переможців та учасників змагань.