Звітуємо! Ділимось враженнями і позитивом!!!

Учениця Черкаської школи № 5 Старик Вікторія, переможниця нашої лотереї, яка була проведена 3 червня 2021 року на День відкритих дверей Черкаського факультету інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія", здійснила омріяну поїздку до Одеси і отримала незабутні враження від екскурсії стінами нашої Alma Mater.

У поїздці до Одеси Вікторію супроводжувала голова Студентської ради нашого факультету Панченко Інна. Ми висловлюємо слова щирої вдячності голові Студентської ради НУ "ОЮА" Гайслер Вікторії та декану судово-адміністративного факультету НУ «ОЮА» Тодощаку Олегу Володимировичу за гостинність, організацію і проведення екскурсії стінами академії, за можливість ознайомитися з внутрішньою структурою університету. Дівчата відвідали аудиторії, музей зброї, тир, музей книги, імпровізаційний зал судових засідань, бібліотеку та спортивні майданчики. Олег Володимирович розповів детальніше про діяльність університету, особливості навчального процесу та переваги вступу до НУ "ОЮА".

Незабутні враження залишись у нашої переможниці і від відвідування видатних місць Одеси, а саме: Потьомкінських сходів, Одеського національного академічного театру опери і балету, Одеського морського торгівельного порту, Катерининської площі, Аркадії тощо.

Після екскурсії переможниця розіграшу Старик Вікторія поділилася своїми враженнями від поїздки:

"Я дуже щаслива, що отримала можливість поїхати в Одесу! Спочатку це було неочікувано, а потім це було прекрасно. Екскурсія в НУ "ОЮА" була надзвичайна, за що я щиро дякую організаторам! Я дізналася багато нового у сфері права, структуру навчання і самої академії, можливість працевлаштування та й взагалі цікаву і потрібну інформацію про вибір професії. Сам заклад мені нереально сподобався! Просторі аудиторії, музей книги, сучасна бібліотека, моделі суду тощо − неперевершено красиві. Було відчутно скільки всього вкладено для студентів, особливо матеріально-технічна база. Також хочу відмітити саме місто, від якого у мене шикарні емоції!"