Вручення первинного офіцерського звання"Молодший лейтенант"студентам факультету!

4 грудня 2018 року в актовій залі Черкаського факультету Національного університету «Одеська юридична академія» пройшла офіційна частина вручення погонів і присвоєння військового звання «Молодший лейтенант» студентам Черкаського факультету, які пройшли повний курс навчання за програмою підготовки офіцерів запасу та склали присягу на вірність народу України.

Урочистості з нагоди присвоєння первинного офіцерського звання «Молодший лейтенант запасу» відбулися за участю керівництва факультету, викладачів, студентів та їх друзів.

Із урочистою подією випускників та гостей привітав декан Черкаського факультету Богданов Володимир Семенович та вручив юнакам та дівчатам офіцерські погони. 
Наказ Мiнiстра оборони України про присвоєння первинного вiйськового звання «Молодший лейтенант запасу» зачитав начальник кафедри вiйськової пiдготовки Сумського державного унiверситету полковник Ляпа Микола Миколайович.

Озброївшись знаннями та навчившись усьому необхідному, вже молодші лейтинанти запасу мають нагоду стати на шлях вірного служіння Батьківщині: нести службу в ЗСУ, працювати у МНС, поліції, Державній виконавчій службі, НАБУ.

Із підготовлених студентами відеосюжетів усі присутні в залі могли дізнатися про подробиці курсантських буднів. Оволодіння прийомами стройової підготовки, вивчення військового статуту, заняття з тактичної та вогневої підготовки – справа нелегка. Але саме це допомагає стати їм мужніми і витривалими, сильними і досвідченими.
Під час вручення погонів випускників-офіцерів вітали піснями і надихаючими промовами.