Восьма перевага вступу до ЧФ НУ "ОЮА"

Восьма перевага, чому ти повинен стати студентом ЧФ НУ "ОЮА" − активне студентське життя.
Студентські роки є чи не найкращими роками в житті молоді. Окрім навчання це ще й активне громадське, спортивне й культурне життя, яке дає нашим студентам можливість реалізувати свої здібності, таланти та певні навички.
Якщо ви активні, цілеспрямовані, маєте організаторські та лідерські здібності, то можете приєднатися до студентської ради факультету.
Студенти Черкаського факультету НУ "ОЮА" беруть активну участь у науковій діяльності нашого учбового закладу, долучаючись до проведення наукових конференцій, круглих столів, ділових ігор, семінарів, диспутів та олімпіад. Зокрема, дипломом III ступеня нагороджено нашого студента (нині магістра ЧФ НУ "ОЮА") Музику Дмитра, переможця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Право».
Студентська рада разом з активними студентами ЧФ організовують свята, благодійні акції, екскурсії і краєзнавчі поїздки з викладачами тощо. Найулюбленішими заходами на факультеті є святкові концерти до Дня знань, Дня юриста, Дня Академії; конкурс талантів "Міс Академія", випуск магістрів, посвята в першокурсники, День відкритих дверей, присвоєння військового звання «Молодший лейтенант» студентам факультету.
Щорічно напередодні новорічних свят у нас стартує благодійна акція "Подаруй радість дітям". Кожен охочий може долучитися до цієї акції: відвідати дитячий будинок і привітати маленьких вихованців цього закладу із наступаючими святами.
Наші студенти разом з викладачами проводять різноманітні профорієнтаційні заходи. Студентська рада анонсує й активно висвітлює усі події у соціальних мережах і на офіційній сторінці факультету.
Найкращі представники студентського активу є учасниками юридичної клініки «PRO BONO».
Отже, студентське життя нашого факультету є досить цікавим та різноманітним! Ми впевнені, що тут ви зможете знайти заняття саме для себе, яке допоможе розвивати, або ж відкрити у вас нові грані й таланти!