Візит до Придніпровського районного суду м. Черкаси

13 квітня 2018 року студенти 1-го курсу  Черкаського факультету Національного університету «Одеська юридична академія» в рамках вивчення курсу «Судових та правоохоронних органів» відвідали Придніпровський районний суд м. Черкаси.

Керівник апарату Придніпровського районного суду Дзюман Леся Валеріївна та працівники апарату суду ознайомили студентів із роботою канцелярії та архіву суду, а також продемонстрували роботу апаратного комплексу «АККОРД» та “True Conference Client”.   

Помічник судді Сергій Окрушко та секретар судового засідання Марина Євтушенко поділилася власним досвідом роботи у суді та наголосили на неабиякій відповідальності, яка покладена на кожного працівника апарату суду.  

Студенти також відвідали судове засідання з розгляду кримінального провадження суддів у складі колегії під головуванням Олександра Степаненка та цивільної справи під головуванням судді – заступника голови суду Владислава Шиповича. По завершенню судових засідань судді провели бесіду із студентами та відповіли на питання, які їх цікавили.

На завершення керівник апарату Леся Валеріївна Дзюман запропонувала учасникам заходу заповнити відповідні анкети та на згадку про захід вручила в.о. завідувачу кафедри загально-правових дисциплін Черкаського факультету Національного університету «Одеська юридична академія» Юрку Сергію Сергійовичу подарунок.