Випуск магістрів 2020!

20 лютого 2020 року Черкаський факультет Національного університету «Одеська юридична академія» урочисто відсвяткував випуск магістрів денної і заочної форми навчання. Цьогоріч диплом магістра отримали 35 випускників, 6 із них отримали диплом з відзнакою. З‘явилася нова генерація дипломованих фахівців-юристів, які будуть працювати на благо нашої держави.


З вітальною промовою до випускників, викладачів та гостей свята звернувся декан Черкаського факультету, доктор філософських наук, професор, академік Української Академії політичних наук Богданов Володимир Семенович. У своїй промові він підкреслив: «Свято вручення дипломів назавжди залишиться палким спогадом у ваших сердцях. Я впевнений, що ця подія дасть вам поштовх для досягнення найзаповітніших мрій як у кар'єрному зростанні, так і в особистому житті. Хочеться вірити в те, що всі набуті знання в академії обов’язково стануть вам у нагоді в майбутньому».

До привітань магістрів долучився заступник декана, завідувач кафедри загально-правових дисциплін Юрко Сергій Сергійович. У своєму вітальному слові до випускників він зазначив, що диплом магістра є важливою сходинкою на життєвому шляху та побажав їм успішно реалізувати себе в професійній діяльності.


Тепло і сердечно привітала випускників із закінченням навчання доцент кафедри галузевих юридичних дисциплін, кандидат юридичних наук Локтєва-Маклашова Наталія Валентинівна. Вона подякувала магістрам за роки плідного навчання і побажала їм великих звершень, творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення мрій і життєвих планів.

Натхненні слова та щирі настанови на адресу випускників висловила завідувач кафедри суспільних наук, кандидат філологічних наук Потенко Людмила Олександрівна.

До привітань випускникам долучились і поважні гості свята: адвокат спілки адвокатів Черкаської обасті Глембоцька Катрина Олександрівна, випускник нашої академії, адвокат спілки адвокатів Черкаської області Шимановський Артем Володимирович.

У привітальному слові до випускників доцент кафедри загально-правових дисциплін, кандидат юридичних наук Давиденко Леонід Миколайович побажав їм упевнених професійних кроків на життєвому шляху.

Зі знаменною подією випускників вітала почесна гостя свята, мама випускника, суддя Соснівського районного суду м. Черкаси, Марцішевська Олена Миколаївна.


З вітальними словами до випускників звернулася також голова студентської ради Черкаського факультету НУ ОЮА Панченко Інна.

До привітань нашим випускникам долучились студенти 1-4 курсів, які підготували для них комедійний номер.

Від імені випускників виступила староста групи магістрів Харченко Тетяна,
яка подякувала викладачам і усім, хто причетний до створення умов для студентства, та побажала процвітання академії.

Шановні випускники! Щиро вітаємо Вас з отриманням диплому магістра та бажаємо творчих досягнень, професійних успіхів, щасливого й мирного життєвого шляху!

Слова вдячності за організацію і проведення урочистостей адресуємо завідувачу кафедри суспільних наук Черкаського факультету НУ ОЮА Потенко Людмилі Олександрівні.