П'ята причина, чому ти повинен стати студентом ЧФ НУ "ОЮА"

П'ята перевага, чому ти повинен стати студентом ЧФ НУ "ОЮА" - залучення до навчального процесу провідних фахівців-практиків.

Навчання на ЧФ НУ "ОЮА" полягає не лише в наданні теоретичних матеріалів та практичних навичок студентам викладачами, а й в активному спілкуванні наших майбутніх правників із провідними фахівцівцями в галузі юриспруденції.
Залучаючи до освітнього процесу суддів, прокурорів, адвокатів, представників поліції, державних установ, соціальних фондів та інших фахівців, керівництво факультету надає можливість студентам особисто поспілкуватися з представниками тої чи іншої професії, дізнатися всі нюанси, переваги та недоліки їхньої роботи та отримати певні поради стосовно навчання. Також з метою поглиблення практичних навичок, студенти разом з викладачами відвідують різні установи, а саме : суди, прокуратури, державну службу зайнятості та ін.

Отож, залучення до освітнього процесу провідних фахівців-практиків у галузі права є невід'ємною частиною якісного та ефективного навчання майбутніх правників!