Похід до музейного Симоненківського комплексу

Студенти-юристи Черкаського факультету Національного університету «Одеська юридична академія» взяли участь у музейному заході «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття…», який відбувся у музейному Симоненківському комплексі.

         Музей присвячений життю і творчості українського поета Василя Андрійовича Симоненка. Музейну кімнату було відкрито 8 січня 1998 року до дня народження поета за рішенням Черкаської обласної державної адміністрації від 24 лютого 1997 року у приміщенні редакції колишньої газети «Черкаська правда» (нині "Черкаський край") від липня 1957 року по березень 1960 року працював Василь Симоненко.

У музеї експонуються також особисті речі поета, рукописи його творів, записник з робочими нотатками, заява про вступ до спілки письменників України, та фотографії, зроблені І. Ф. Осадчим, колегою-фотографом. В окремих вітринах виставлені твори В. Симоненка як мовою оригіналів, так і перекладати. Тут також зібрані спогади про поета, його друзів та однодумців.

 Тут же відтворено сам робочий кабінет, де представлені меморіальні предмети, якими користувався молодий журналіст, працюючи в редакції.