Кава-брейк !

19 жовтня 2018 року в приміщенні Черкаського факультету Національного університету «Одеська юридична академія» проводився відкритий захід «кава -брейк» для майбутніх абітурієнтів та кримінальний квест для всіх бажаючих.

Цього разу гості факультету мали змогу не лише дізнатися більше про ВНЗ та поласувати кавою з цукерками,а й прийняти участь в цікавих дійствах,розділених на три сектори: емітоване судове засідання, кабінет слідчого та криміналістична лабораторія.

Під час судових засідань розглядалися уявні кримінальні, трудові та адміністративні справи,після перегляду яких гостям роз’яснювалось чому суддя прийняв таке рішення,та були продемонстровані можливі варіанти подальшого розвитку даних справ.

Також для всіх бажаючих з метою дізнатися більше про свої права,студентами факультету було роз’яснено два моменти: «Роботодавець шахрай.Твої дії» та «Лайфхаки при адміністративному затриманні.Вчимося спілкуванню з поліцейськими».

В кабінеті слідчого гості мали змогу на власні очі ознайомитись з процесом допиту підозрюваного та свідків, правилами складання фотороботу.

 Криміналістична лабораторія стала родзинкою заходу,адже всі бажаючі мали змогу ознайомитись з процесом ідентифікації відбитків пальців(дактилоскопією). Збір відбитків пальців на місці скоєння злочину є важливим методом судової експертизи. Всі бажаючі мали змогу попрацювати зі спеціальними реактивами для виявлення відбитків пальців та почули декілька секретів від судового експерта.

На завершення заходу перед гостями виступили декан факультету Богданов Володимир Семенович та голова студентської ради Лазарєва Маргарита ,які розповіли гостям більш детально про процес навчання на факультеті,про студентське життя та його самоврядування,культмасову діяльність,про навчання на військовій кафедрі та ін.

Потім всі гості були запрошені на чашечку ароматної кави з печивом,де мали змогу поділитися враженнями від почутого та побаченого. Ось одне з них:

«Давно чула про те ,що Черкаський факультет проводить подібні заходи кави брейк,але на жаль не мала змоги потрапити,і ось нарешті я тут…Неймовірно цікаво, дізналася скільки нового, якщо раніше ще думала над професією юриста чи економіста, то зараз впевнено кажу-ХОЧУ БУТИ ЮРИСТОМ!І навчатися саме тут!Так що,чекайте в наступному році в рядах першокурсників»          (с) Ольга,школярка Черкаської  ЗОШ №18.

Ми раді були поділитися знаннями та досвідом з гостями заходу,тому  чекаємо всіх бажаючих наступного разу!