“Кава-брейк для майбутніх абітурієнтів”

 

 27 квітня 2018 року, у рамках акції “Подумай про своє майбутнє сьогодні”, у Черкаському факультеті Національного університету “Одеська юридична академія”, відбувся культурно-освітній захід “”Кава-брейк для майбутніх абітурієнтів”. Даний захід був проведений для учнів 9-11 класів, їхніх друзів та батьків, а також вчителів загальноосвітніх шкіл міста Черкаси та Черкаського району.

Перед гостями виступив декан Черкаського факультету НУ "Одеська юридична академія" доктор філософських наук, професор Богданов В.С. щодо організації навчання, планів та перспектив розвитку факультету. Голова студентської ради Казарян А. розповів про студентське самоврядування, організацію дозвілля студентів, культурні та наукові заходи, що проводяться у навчальному закладі. Від студентки 5 курсу вечірньої форми навчання Науменко В. присутні дізналися про військову кафедру та "життя у казармі". Завідувач кафедри галузевих юридичних дисциплін, к.ю.н. Аніщук В.В. розповіла про навчально-виховний процес, підготовчі курси для майбутніх абітурієнтів та інші заходи, які заплановані в межах акції "Подумай про своє майбутнє сьогодні".  

                  

У ході «Кави-брейк» присутні мали змогу познайомитися та поспілкуватися у неформальній атмосфері зі студентами навчального закладу, викладачами та керівництвом, оглянути аудиторії, бібліотеку та інші приміщення факультету, отримати інформацію про навчання, переглянути відеоролики та презентації, пригоститися смачною кавою та солодощами.