Форум молодих правників Черкащини

2 жовтня студенти Черкаського факультету Національного університету "Одеська юридична академія" відвідали форум молодих правників Черкащини.

Форум вже традиційно проходить напередодні Дня юриста, що відзначається 8 жовтня. У ньому взяли участь студенти правничих факультетів навчальних закладів Черкас, представники органів державної влади, безоплатної правової допомоги, прокуратури, судових та правоохоронних органів, адвокати, нотаріуси.

Головна ідея форуму – налагодження ефективної та системної співпраці вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку юристів, з органами юстиції, провідними правниками, правничими організаціями завдяки чому молоді фахівці зможуть отримати теоретичні та практичні знання в різних галузях права.

У рамках проведення форуму було розглянуто актуальні теоретичні та практичні питання адаптації правової системи України до права ЄС, проблеми і перспективи модернізації системи надання безоплатної правової допомоги в Україні.

Крім того, студенти мали можливість взяти участь у фахових майстер-класах з питань практичного застосування законодавства у галузі господарського, цивільного, спадкового та кримінального права.