Дев'ята причина, чому ти повинен стати студентом ЧФ НУ "ОЮА"

Дев'ята причина, чому ти повинен стати студентом ЧФ НУ "ОЮА" - здобуття по завершенню навчання затребуваної, перспективної та високооплачуваної професії.
Юрист – це професіонал, який стоїть на сторожі закону, людина, яка повинна знати право, служити праву та захищати право.
Диплом юриста - це ваш квиток у велике, перспективне майбутнє. Отримавши диплом, наші студенти можуть працювати як на державній службі, так і в приватній компанії або ж як самозайняті особи.
Але щоб стати затребуваним на ринку правових послуг, необхідно не лише отримати диплом, а й постійно поповнювати багаж знань, скрупульозно відстежувати зміни в законах, постановах, нормативних актах.
Якщо юрист обирає для себе державну службу, він може працювати прокурором, суддею, експертом, працівником слідчих органів, державної митної та податкової служби тощо.
Юристи високого класу також незамінні у виборних органах та у вищих органах виконавчої влади.
Якщо юрист обирає для себе приватний сектор економіки, він може стати адвокатом та захищати інтереси своїх клієнтів у судах, або ж займатися консалтинговою діяльністю, працювати штатним юристом тощо.
Багато випускників нашого факультету вже побудували успішну кар'єру в органах прокуратури, суді, поліції, в державних установах, або ж займаючись адвокатською діяльністю.
Ваше майбутнє - у ваших руках!