Десята перевага вступу на наш факультет!

Десята причина, чому ти повинен стати студентом ЧФ НУ "ОЮА" - можливість навчатися в одному з найпрестижніших ВНЗ України, отримуючи якісні знання від висококваліфікованих спеціалістів, вести активне студентське життя на шляху здобуття омріяної професії юриста!
 
Студентські роки є чи не найкращими роками в житті молоді. А провести їх в стінах одного з найпрестижніших ВНЗ України дійсно круто.
Наш учбовий заклад славиться своєю багатою історією та добрими академічними традиціями. Університет було засновано у 1997 році на базі Юридичного інституту Одеського державного університету ім. І.Мечникова, в тому ж році він набув статусу академії. Нині НУ "ОЮА" - один із провідних закладів вищої юридичної освіти України, що здійснює підготовку понад 16 тисяч студентів і 200 аспірантів на всіх рівнях вищої освіти. До речі, у 2020 році Черкаському факультету Національного університету "Одеська юридична академія" виповнюється 20 років.
Незважаючи на престижність даного навчального закладу, умови вступу до нього дуже прості.
 
З метою надання якісних освітніх послуг у нашому навчальному закладі сформовано професійний науково-педагогічний колектив, з необхідним освітнім рівнем, що відповідає профілю навчальних дисциплін, які викладаються, та достатнім досвідом практичної та наукової роботи.
 
Навчання на ЧФ НУ "ОЮА" полягає не лише в наданні теоретичних матеріалів та практичних навичок студентам викладачами, а й в активному спілкуванні наших майбутніх правників із провідними фахівцівцями в галузі юриспруденції.
 
Окрім навчання наші студенти мають змогу вести активне громадське, спортивне й культурне життя, яке дає можливість реалізувати свої здібності, таланти та певні навички.
Студенти Черкаського факультету НУ "ОЮА" беруть активну участь у науковій діяльності нашого учбового закладу, долучаючись до проведення наукових конференцій, круглих столів, ділових ігор, семінарів, диспутів та олімпіад.
 
По завершенню навчання наші випускники отримують диплом європейського зразка, який надає їм можливість побудувати чудову кар’єру в провідних українських компаніях та країнах ЄС! Диплом юриста - це ще один крок на шляху здобуття затребуваної, перспективної та високооплачуваної професії.
 
Багато випускників нашого факультету вже побудували успішну кар'єру в органах прокуратури, суді, поліції, в державних установах, або ж займаючись адвокатською діяльністю.
Отож, наші викладачі виховали не одне покоління правників України, котрими пишається держава, пишаємося й ми!