День відкритих дверей!

3 червня 2021 року у стінах Черкаського факультету інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія" відбувся День відкритих дверей.

Першим із привітальним словом до абітурієнтів звернувся віце-президент, в. о. ректора Національного університету «Одеська юридична академія», професор, доктор юридичних наук Завальнюк Володимир Васильович, представивши в. о. декана Черкаського факультету інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА" Потенко Людмилу Олександрівну. Завальнюк В. В. розповів майбутнім абітурієнтам про переваги вступу до нашого факультету і престижність диплому НУ "ОЮА", який відповідає європейським стандартам і визнається за кордоном, а також відкриває нашим випускникам широкі можливості працевлаштування в міжнародних інституціях та іноземних компаніях.

На Дні відкритих дверей була присутня Гаркава Марина Олександрівна − заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Черкаської міської ради. Наша гостя привітала студентів та викладачів з початком нової сторінки в діяльності факультету та відзначила Подяками міського голови Черкас Анатолія Бондаренка доктора філософських наук, професора Богданова Володимира Семеновича та кандидатку юридичних наук, доцента Локтєву-Маклашову Наталію Валентинівну.

У свою чергу в. о. декана Черкаського факультету інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА" Потенко Л. О. розповіла про плани та пріоритетні завдання реорганізованого факультету і відмітила, що ціла плеяда випускників Черкаського факультету НУ ОЮА успішно працюють за різними правничими професіями, виявляючи професійну майстерність та стверджуючи себе як юристи-професіонали.

Також із промовою виступив завідувач кафедри галузевих юридичних дисциплін, кандидат юридичних наук, доцент Гордуз Микола Олександрович. Він розповів про можливість проходження студентами військової підготовки за програмою офіцерів запасу і наголосив, що отримання офіцерського звання розширює можливості наших випускників при працевлаштуванні та дозволяє їм обіймати керівні посади в силових структурах.

Завідувач кафедри загально-правових дисциплін, кандидат юридичних наук Юрко Сергій Сергійович закликав випускників відповідально віднестись до вибору майбутньої професії, зазначивши, що з дипломом юриста вони можуть працювати в правовій сфері, реалізувати себе у виконавчій владі, органах місцевого самоврядування, органах судової влади, правоохоронних органах, приватній правовій сфері.

У своїй промові доцент кафедри галузевих юридичних дисциплін, кандидат юридичних наук  Локтєва-Маклашова Наталія Валентинівна також підкреслила престижність професії правника і затребуваність юристів на ринку праці.

Голова студентської ради Панченко Інна розповіла майбутнім абітурієнтам про діяльність студентської ради факультету та про всі переваги студентського життя.

Після спілкування з викладачами і студентами факультету всі бажаючі абітурієнти мали змогу взяти участь у роботі лабораторії шпигунів та пересувній криміналістичній лабораторії, де ближче познайомилися з професією криміналіста.

Також серед абітурієнтів було проведено розіграш безкоштовної поїздки до Одеси та екскурсії стінами Національного університету " Одеська юридична академія", в якому перемогла учениця Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Старик Вікторія.

Щиро вітаємо переможницю та бажаємо гарної поїздки!