День відкритих дверей в Головному територіальному управлінні юстиції в Черкаській області!

Сьогодні 12 грудня,студенти 2 курсу Черкаського факультету Національного університету “Одеська юридична академія”відвідали День відкритих дверей в Головному територіальному управлінні юстиції в Черкаській області.

 

Студенти ознайомились з структурою та діяльністю управління,з його відділами. Від керівників відділів дізналися про специфіку роботи,стажування та працевлаштування.

Метою проведення заходу було інформування майбутніх юристів про головні напрямки діяльності Черкаської юстиції, особливості проходження державної служби в органах юстиції, запровадження та реалізацію ініціатив Міністерства юстиції України, спрямованих на підвищення загального рівня правової свідомості громадян.

Під час заходу учасники обговорили важливість забезпечення державою прав людини та наголосили, що необхідно об’єднувати зусилля усіх задля забезпечення дотримання прав людини в Україні та підвищення правової грамотності населення. 

Також студенти отримали нагоду стати членами Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції в Черкаській області.