День відкритих дверей в Черкаському факультеті!

11 квітня 2019 року у приміщенні Черкаського факультету Національного університету «Одеська юридична академія» відбувся відкритий захід «Кава-брейк» для майбутніх абітурієнтів і криміналістичний квест для усіх бажаючих.

Цього разу гості факультету не лише отримали вичерпну інформацію про роботу ВНЗ, але й стали активними учасниками таких навчальних тренінгів, як: робота юридичної клініки, пересувна криміналістична лабораторія і кабінет слідчого.
Усі бажаючі мали змогу поставити свої запитання студентам, які працюють у юридичній клініці "Pro Bono" Черкаського факультету НУ ОЮА.

У кабінеті слідчого гості мали змогу на власні очі ознайомитись із процесом допиту підозрюваного та свідків, правилами складання фотороботу.

Пересувна криміналістична лабораторія стала родзинкою заходу, адже всі бажаючі мали змогу ознайомитись із процесом ідентифікації відбитків пальців (дактилоскопією).

На завершення заходу перед гостями виступили декан факультету, доктор філософських наук, професор Богданов Володимир Семенович та викладач-практик Майстренко Максим Олександрович, які розповіли гостям більш детально про навчальний процес на Черкаському факультеті  НУ ОЮА і пріоритетність навчання у нашому учбовому закладі.
Згодом усі гості були запрошені на чашечку ароматної кави з солодощами, де  щиро ділилися враженнями від почутого і побаченого.