Черкаський факультет НУ "ОЮА" вітає зі святами!

14 жовтня українці відзначають одразу три свята - свято Покрови Пресвятої Богородиці , День українського козацтва та День захисника України. Ці свята пов'язані між собою.
Період Козаччини - надзвичайно важлива сторінка нашої історії. Українці пишаються культурною спадщиною козаків та їх боротьбою за нашу національну ідею.

Тому, прийміть наші найщиріші вітання з нагоди Дня українського козацтва! У кожному з нас тече кров наших предків – вільних і незалежних козаків. Саме дух козацтва покоління за поколінням виховує у наших земляків патріотизм, національну свідомість, почуття гордості.

Покрова Пресвятої Богородиці було для козаків великим та поважним святом. Ікону Покрови вони брали з собою в дорогу на важливі битви.

У цей день Божа Матір захищає людей від бід і нещасть та відповідає на молитви. Пресвята Богородиця вважається заступницею незаміжніх жінок і дітей, козаків і всіх віруючих християн.
Тож, вітаємо з Покровом Пресвятої Богородиці! Бажаємо, щоб її заступництво захищало Вас від усіх хвороб та негараздів!

Також 14 жовтня відзначають День захисника України. У такий знаменний день вітаємо всіх, хто стоїть на захисті кордонів нашої Батьківщини. Ви сильні, стійкі, сміливі й хоробрі. Нехай служба буде спокійною, мирною, а життя - яскравим, довгим.Дякуємо за спокій та мирне небо над головою! Бажаємо, щоб у Вашому домі панувало тепло, затишок і любов. Шана і слава нашим захисникам , слава Україні!