Благодійна акція "Подаруй радість дітям"

19 грудня 2019 року на честь дня Святого Миколая в рамках проведення благодійної акції "Подаруй радість дітям" студенти Черкаського факультету НУ ОЮА відвідали Черкаський обласний спеціалізований будинок дитини.
Ми дуже вдячні керівництву цього закладу за надану студентам можливість бути присутніми на дитячому святковому концерті.


Висловлюємо щирі слова подяки студентам 1, 2, 3 курсів, 401 групі (4 курсу) та 1 курсу магістратури, які активно долучилися до акції та допомогли зібрати необхідні речі для маленьких вихованців цього закладу. На зібрані спільними зусиллями кошти студентська рада факультету змогла придбати для наших маленьких друзів новорічні костюми і гостинці.


Також хочеться висловити щиру подяку людям з великим серцем та доброю душею − керівництву та вихователям будинку дитини за те, що вони сумлінно виконують свою справу!
Сповнені радісними емоціями і гарним настроєм від цього візиту, ми переконалися, що творити добро − так приємно і просто! Подаруй частинку турботи та святкового настрою тим, хто цього потребує! З Днем Святого Миколая!