Новини

" ВСТУПНА КОМПАНІЯ 2019 "

АБІТУРІЄНТАМ!

Національний університет "Одеська юридична академія" є одним з провідних навчальних та наукових закладів України в галузі правознавства і запрошує Вас взяти участь у конкурсному відборі та стати майбутніми студентами Черкаського факультету НУ"ОЮА".

Наш університет створив усі необхідні умови для навчання та досягнення значних успіхів.

Шановні абітурієнти! Від Вас залежить вибір вдалого життєвого шляху, зробіть його з допомогою Національного університету "Одеська юридична академія"!

З повагою,

Декан Черкаського факультету Національного університету "Одеська юридична академія", проф. Богданов В.С.

 

«Правовий брейн-ринг»

Студенти Черкаського факультету Національного університету "Одеська юридична академія" (Андрій Івахненко, Іван Казани, Артем Поліщук, Ярошенко Богдан, Грек Ірина) взяли участь в інтелектуально-розважальній грі «Правовий брейн-ринг».
У загальнокомандному підсумку наша команда посіла 3 місце, і 1 місце студенти вибороли у номінації «Креативний прорив».
Це був перший подібний досвід для Черкаського факультету НУ ОЮА, і ми вважаємо, що наші студенти впоралися цілком гідно.
Захід було організовано Черкаським Інститутом «Університету банківської справи»

Щорічна науково-практична конференція!

22 квітня 2019 року відбулася щорічна науково-практична конференція Черкаського факультету Національного університету «Одеська юридична акдемія», на тему «Актуальні проблеми державотворення в Україні».


Урочисте відкриття конференції розпочалося з привітального слова декана Черкаського факультету, професора Богданова Володимира Семеновича та викладача Юрка Сергія Сергійовича.

Тренінг "Життя в стилі "ЕСО"

В рамках  проекту "Життя в стилі "ЕСО" та "MESH - Business Course" 
18 квітня в Черкаському факультеті  відбувся тренінг  на тему «Світові тренди часу та нові можливості для бізнесу» .
Тренером був Demkura Taras - підприємець, меценат, колекціонер, видавець. Власник торгівельно-відпочинкового центру «Атріум», Музею колекції ексклюзивних ретро-автомобілів «Ретро-кортеж» та етногалереї автентичних ужиткових речей «Спадок».
Лектор поділився з аудиторією цікавою інформацією  про бізнес майбутнього і його основною складовою - екологічністю

Сторінки