Новини

«Правовий брейн-ринг»

Студенти Черкаського факультету Національного університету "Одеська юридична академія" (Андрій Івахненко, Іван Казани, Артем Поліщук, Ярошенко Богдан, Грек Ірина) взяли участь в інтелектуально-розважальній грі «Правовий брейн-ринг».
У загальнокомандному підсумку наша команда посіла 3 місце, і 1 місце студенти вибороли у номінації «Креативний прорив».
Це був перший подібний досвід для Черкаського факультету НУ ОЮА, і ми вважаємо, що наші студенти впоралися цілком гідно.
Захід було організовано Черкаським Інститутом «Університету банківської справи»

Щорічна науково-практична конференція!

22 квітня 2019 року відбулася щорічна науково-практична конференція Черкаського факультету Національного університету «Одеська юридична акдемія», на тему «Актуальні проблеми державотворення в Україні».


Урочисте відкриття конференції розпочалося з привітального слова декана Черкаського факультету, професора Богданова Володимира Семеновича та викладача Юрка Сергія Сергійовича.

Тренінг "Життя в стилі "ЕСО"

В рамках  проекту "Життя в стилі "ЕСО" та "MESH - Business Course" 
18 квітня в Черкаському факультеті  відбувся тренінг  на тему «Світові тренди часу та нові можливості для бізнесу» .
Тренером був Demkura Taras - підприємець, меценат, колекціонер, видавець. Власник торгівельно-відпочинкового центру «Атріум», Музею колекції ексклюзивних ретро-автомобілів «Ретро-кортеж» та етногалереї автентичних ужиткових речей «Спадок».
Лектор поділився з аудиторією цікавою інформацією  про бізнес майбутнього і його основною складовою - екологічністю

Семiнар з предмету "Класифiкацiя злочинів у сфері економіки" за участі практика!

17 квітня 2019 року  на запрошення ЧФ НУ ОЮА семiнар з предмету "Класифiкацiя злочинів у сфері економіки" вiдвiдав Начальник відділу управління захисту економіки в Черкаській області Жежерун Роман Олегович ,який докладно розповiв студентам магiстратури про заходи захисту економіки, у різних сферах діяльності.

Семiнар видався пiзнавальним, оскiльки студентам було цiкаво дiзнатися про реалiзацiю законодавства у цiй сферi та дізнатися про практичні ситуації, від професіонала!

Сторінки