Новини

Запрошуємо на навчання до Юридичного коледжу ЧФ НУ «ОЮА»

Черкаський факультет Національного університету «Одеська юридична академія» запрошує випускників 9 та 11 класів на навчання до Юридичного коледжу за спеціальністю 081 «Право»!

Для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня  молодшого спеціаліста приймаються:

  • Особи, які здобули базову загальну середню освіту (після 9 класів) – зарахування на 1 курс коледжу;
  • Особи, які здобули повну загальну середню освіту (після 11 класів) – зарахування на 3 курс коледжу;
  • Особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника – зарахування на 3 курс коледжу;

Умови вступу до коледжу дуже прості!

Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!

 

Вітаємо викладацько-студентський колектив з наступаючими святами - Новим Роком та Різдвом Христовим! Нехай дух Нового року принесе Вам відчуття казки, а Різдво подарує віру в чудеса! Бажаємо ці традиційно світлі свята зустріти в радісній, доброзичливій, теплій атмосфері. Нехай у Ваших домівках панують добробут і злагода. Бажаємо, щоб наступний рік приніс щастя, вдачі, посмішок, тепла і світла, щоб він був сповнений яскравими фарбами, приємними враженнями і радісними подіями.Дякуємо за плідну співпрацю та сподіваємось на її продовження у наступному році.

Візит студентів до Чехівського психоневрологічного інтернату

19 грудня студенти Черкаського факультету Національного університету "Одеська юридична академія" разом із завідувачем кафедри галузевих юридичних дисциплін Гордузом М. О. завітали до Чехівського психоневрологічного інтернату та передали підопічним цього закладу привітання і подарунки до Дня Святого Миколая. Гостей інтернату радо вітав протоієрей Православної церкви − отець Михайло, який провів усім присутнім релігійну проповідь.

Благодійна акція "Подаруй радість дітям"

19 грудня 2019 року на честь дня Святого Миколая в рамках проведення благодійної акції "Подаруй радість дітям" студенти Черкаського факультету НУ ОЮА відвідали Черкаський обласний спеціалізований будинок дитини.
Ми дуже вдячні керівництву цього закладу за надану студентам можливість бути присутніми на дитячому святковому концерті.

Сторінки