Новини

Посвята першокурсників у студенти !

13 вересня 2021 року в стінах нашої Alma Mater, Національного університету «Одеська юридична академія», відбулися урочистості з нагоди початку нового навчального року.

А 17 вересня став особливим днем і для нас, адже у стінах Черкаського навчального центру Національного університету "Одеська юридична академія" відбувся урочистий захід з нагоди посвяти першокурсників у студенти.

Вітаємо з 30-им Днем Незалежності України!

24 серпня 2021 року особлива дата - 30-ий День Незалежності України.

Вручення дипломів "Бакалавра"!

9 липня 2021 року в стінах Черкаського факультету інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія" відбувся урочистий захід, присвячений врученню дипломів випускникам-бакалаврам денної форми навчання. З'явилася нова генерація дипломованих фахівців-юристів, які будуть працювати на благо нашої держави.

Щиро вітаємо з Днем Конституції України!

День Конституції України є одним із головних державних свят нашої країни. І це єдине державне свято, що закріплене в самій Конституції.
Щороку День Конституції в Україні відзначається 28 червня, оскільки в цей день 1996 року Верховна Рада ухвалила основний закон країни - Конституцію.
Тож вітаємо з Днем Конституції України і від щирого серця бажаємо завжди пишатися своєю країною, пам'ятати про свої права та поважати закони!

Звітуємо! Ділимось враженнями і позитивом!!!

Учениця Черкаської школи № 5 Старик Вікторія, переможниця нашої лотереї, яка була проведена 3 червня 2021 року на День відкритих дверей Черкаського факультету інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія", здійснила омріяну поїздку до Одеси і отримала незабутні враження від екскурсії стінами нашої Alma Mater.

Сторінки