Новини

Вручення дипломів "Бакалавра"!

9 липня 2021 року в стінах Черкаського факультету інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія" відбувся урочистий захід, присвячений врученню дипломів випускникам-бакалаврам денної форми навчання. З'явилася нова генерація дипломованих фахівців-юристів, які будуть працювати на благо нашої держави.

Щиро вітаємо з Днем Конституції України!

День Конституції України є одним із головних державних свят нашої країни. І це єдине державне свято, що закріплене в самій Конституції.
Щороку День Конституції в Україні відзначається 28 червня, оскільки в цей день 1996 року Верховна Рада ухвалила основний закон країни - Конституцію.
Тож вітаємо з Днем Конституції України і від щирого серця бажаємо завжди пишатися своєю країною, пам'ятати про свої права та поважати закони!

Звітуємо! Ділимось враженнями і позитивом!!!

Учениця Черкаської школи № 5 Старик Вікторія, переможниця нашої лотереї, яка була проведена 3 червня 2021 року на День відкритих дверей Черкаського факультету інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія", здійснила омріяну поїздку до Одеси і отримала незабутні враження від екскурсії стінами нашої Alma Mater.

День відкритих дверей!

3 червня 2021 року у стінах Черкаського факультету інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія" відбувся День відкритих дверей.

Запрошуємо на День відкритих дверей!

Черкаський факультет інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія" запрошує на День відкритих дверей, що відбудеться 3 червня о 13:30 год., за адресою: м.Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 17!

Під час цього заходу абітурієнти матимуть змогу детально ознайомитися з діяльністю факультету, отримати корисну інформацію про навчання, взяти участь в конкурсах та отримати призи, поспілкуватися зі студентами та викладачами нашого навчального закладу.

Сторінки