Новини

Вітаємо з Різдвом Христовим!

Зі світлим святом Різдва! Нехай у вашій домівці панує затишок, достаток та добробут, а в сім'ї ніколи не трапляється незгод та суперечок. Хай новий рік приносить лише радість та щастя!

Вітаємо!

Вітаємо адвокатів, їх помічників та всіх представників органів адвокатського самоврядування з професійним святом - Днем адвокатури України !
Щиро бажаємо, щоб у будь-якій справі вдавалося виявляти впевненість і наполегливість, щоб кожен день приносив безперечну перемогу і справжній успіх, щоб життя було сповнене великих можливостей та перспективних ідей.

Щиро вітаємо з Днем святого Миколая!

Щиро вітаємо всіх з Днем святого Миколая! Бажаємо миру, добра, сімейного затишку та всього найкращого! Нехай святий Миколай вбереже вас та ваших близьких від усіх бід та незгод, подарує любов, радість та справжню віру у дива! Хай збуваються всі ваші великі та маленькі мрії!

Вітаємо з Днем академії!

Зібрання студентського наукового гуртка

Під керівництвом к.ю.н., доцента Гордуза Миколи Олександровича відбулося зібрання студентського науково-дослідного гуртка "Знавці кримінального права та процесу". В ході якого студентами було обговорено численні теоретичні та практичні проблеми чинного кримінального законодавства. З доповідями виступили студенти 4 курсу : Ярошенко Богдан, Стеценко Карина, Ніколенко Лілія, Панченко Інна, Тіторенко Валерія, Тесля Оксана та Сидорина Даяна.
 

Сторінки