Новини

З Днем соборності України!

22 січня український народ щорічно святкує День Соборності України. Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

МОН затвердило нові форми документів про вищу освіту й наукові ступені.

Міністерство освіти і науки України затвердило нові форми документів про вищу освіту й наукові ступені. Відповідний наказ підписав міністр Сергій Шкарлет.
Відповідно до інформації, затвердженої в документі, у дипломах молодшого бакалавра, бакалавра чи магістра, який видається випускникам без громадянства, буде додатково зазначатися рік вступу та повне найменування закладу освіти, до якого особа вступила на початку навчання в Україні.

Вітаємо з Новим роком!

Вітаємо викладацько-студентський колектив з Новим Роком ! Бажаємо його зустріти в радісній, доброзичливій, теплій атмосфері. Нехай у Ваших домівках панують добробут і злагода. Бажаємо всім міцного здоров'я та гарного настрою! Нехай 2021 рік принесе багато щастя, вдачі, посмішок, тепла і світла! Бажаємо, щоб новий рік наповнив Ваше життя яскравими фарбами, приємними враженнями і радісними подіями!
Нехай 2021-й дарує тільки найкраще!

Сторінки