Культурно-масові заходи

В нашому навчальному закладі вже стало традицією щороку святкувати День юриста, День Академії,День сміху,Міжнародний жіночий день,День вишиванки та інші свята,під час проведення яких студенти мають змогу продемонструвати свої вокальні,танцювальні та акторські здібності.

Під час святкування Дня вишиванки всі бажаючі студенти факультету долучаються до всеукраїнського флешмобу вишиванок,протягом дня серед  студентів одягнених у національне вбрання голосуванням обираються найкращі.

Також традицією є святкування Дня нашої alma mater-академії,під час якого проводиться конкурс краси та жіночності "Міс академія"в якому беруть участь красуні-студентки нашого факультету.

      

 

В рамках профорінєнтаційної роботи організовуються різноманітні кави-брейк ,під час яких учні 10-11 класів мають змогу дізнатися детальніше про факультет в приємній обстановці,з чашечкою кави за переглядом інформаційних відео про наш факультет,та особисто поспілкуватися з студентами та викладачами. 

Однією з найулюбленіших серед учнів сторінок студентського життя нашого факультету є подорожування!

Наші студенти відвідують м.Київ,м.Львів.м.Одесу,та ін.,що в свою чергу дає змогу розширити свій культурний кругозір та відпочити в колі друзів-одногрупників

Також,традицією стало відвідування театрів,кіно,музеїв.  Адже,що може бути кращим ніж зібратися з друзями-однокурсниками на культурний відпочинок.Відпочинок,що розвиває особистість.